Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355093
10253
495
Emanuel Gloor (1937-): Felhők (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, 23,5x16,5 cm 3192263
10254
495
26000
Emmerich Schaffran (1883-1962): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. 1980 körüli BÁV címkékkel. Fakeretben, 59×47 cm 3351416
10255
495
24000
Erdős Géza (1910-1964): Vízparti táj, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, eredetiség igazolással, 23x34 cm
3369168
10256
495
Ézsiás István (1943-): Téli erdő a Bakonyban, 1970. Nyomat, műanyag lemez. Jelzett a nyomaton. Hátoldalán autográf felirattal. 40x45 cm
3355315
10257
495
F. Antal Elemér (1896-1991): Kunyhó. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, fakeretben, 12,5×19 cm 3061171
10258
495
30000
3132691
10259
495
15000
3378488
10260
495
100000
Farkasházy Miklós (1895-1964): 20 lino. Linómetszet, papír, mindegyik jelzett, lapméret: 49,5×34,5 cm. Officina, é.n. A művész, Farkasházy Miklós által Nádor Henrik főorvosnak dedikált , Teljes! Borító mappán szakadások. Metszetek jó állapotban.
3356363
10261
495
Farkasházy Miklós (1895-1964): Halárusok. Linómetszet, papír, jelzett, 20×21,5 cm
3356373
10262
495
Farkasházy Miklós (1895-1964): Három grácia. Linómetszet, papír, jelzett, 26×19,5 cm 3356352
10263
495
Farkasházy Miklós (1895-1964): Piac. Linómetszet, papír, jelzett, 21,5×24 cm 3356356
10264
495
Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétálók. Linómetszet, papír, jelzett, 42×13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF