Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Emanuel Gloor (1937-): Felhők (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, 23,5x16,5 cm
10253.

Rufpreis:
4 000 HUF

Emmerich Schaffran (1883-1962): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. 1980 körüli BÁV címkékkel. Fakeretben, 59×47 cm
10254.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Erdős Géza (1910-1964): Vízparti táj, 1958. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, eredetiség igazolással, 23x34 cm
10255.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ézsiás István (1943-): Téli erdő a Bakonyban, 1970. Nyomat, műanyag lemez. Jelzett a nyomaton. Hátoldalán autográf felirattal. 40x45 cm
10256.

Rufpreis:
3 000 HUF

F. Antal Elemér (1896-1991): Kunyhó. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, fakeretben, 12,5×19 cm
10257.

Rufpreis:
2 400 HUF

10258.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10259.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Farkasházy Miklós (1895-1964): 20 lino. Linómetszet, papír, mindegyik jelzett, lapméret: 49,5×34,5 cm. Officina, é.n. A művész, Farkasházy Miklós által Nádor Henrik főorvosnak dedikált, Teljes! Borító mappán szakadások. Metszetek jó állapotban.
10260.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Farkasházy Miklós (1895-1964): Halárusok. Linómetszet, papír, jelzett, 20×21,5 cm
10261.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Három grácia. Linómetszet, papír, jelzett, 26×19,5 cm
10262.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Piac. Linómetszet, papír, jelzett, 21,5×24 cm
10263.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétálók. Linómetszet, papír, jelzett, 42×13,5 cm
10264.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF