Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2664292
10519
495
14000
3355400
10520
495
Mihályfi Mária (1946-): Eső Zebegényben. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Plexiüvegezett keretben. 23,5×30,5 cm
3343241
10521
495
Mikes István József (1936-1983): Képzőművészeti világhét Magyarországon, 1978. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm
3377763
10522
495
Mikola András (1884-1970): Táj. Rézkarc, papír, jelztett, lapszéli apró foltokkal és apró szakadással. 16×24 cm
3243552
10523
495
15000
Mogyoró István (1941-): Berni pásztorkutya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm
3243560
10524
495
15000
Mogyoró István (1941-): Fürdőző női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
3251281
10525
495
4200
Molnár C. Pál (1894-1981): Kóristák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm 3391895
10526
495
Molnár Elemér: Csíkország. Tus, papír, jelzett. 15x35 cm Üvegezett keretben
3355804
10527
495
Molnár Erika (-): Álomból ébredés, 2005. Litográfia, papír, jelzett, VI/XV számozással, 36x24 cm
3386670
10528
495
Molnár Iscsu István (1947- ): Akrobata. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15x10 cm 3284635
10529
495
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5x32,5 cm
3189805
10530
495
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF