Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10519.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Mihályfi Mária (1946-): Eső Zebegényben. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Plexiüvegezett keretben. 23,5×30,5 cm
10520.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mikes István József (1936-1983): Képzőművészeti világhét Magyarországon, 1978. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm
10521.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mikola András (1884-1970): Táj. Rézkarc, papír, jelztett, lapszéli apró foltokkal és apró szakadással. 16×24 cm
10522.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mogyoró István (1941-): Berni pásztorkutya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm
10523.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Mogyoró István (1941-): Fürdőző női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
10524.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Molnár C. Pál (1894-1981): Kóristák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
10525.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Molnár Elemér: Csíkország. Tus, papír, jelzett. 15x35 cm Üvegezett keretben
10526.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár Erika (-): Álomból ébredés, 2005. Litográfia, papír, jelzett, VI/XV számozással, 36x24 cm
10527.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár Iscsu István (1947- ): Akrobata. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15x10 cm
10528.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5x32,5 cm
10529.

Rufpreis:
5 000 HUF

10530.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF