Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3375911
10651
495
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó mandula. Linómetszet, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással és törésnyommal. 40×52,5 cm
3299388
10652
495
Somodi László (1919-1995): Harcban az ellenforradalmárokkal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 19×29 cm
3013589
10653
495
2888586
10654
495
2888589
10655
495
2888590
10656
495
2888593
10657
495
2888595
10658
495
3208890
10659
495
Stefanovits Péter (1947- ): Időben. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3385393
10660
495
Stettner Béla (1928-1984): Fegyverbe! Munkászászlóaljak szemléje az egykori Andrássy úton, 1919. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, kartonra kasírozva, 29,5x39 cm
3356995
10661
495
4200
Stettner Béla (1928-1984): Szigligeti öböl. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29×39 cm 3273453
10662
495
Sugár Gábor (1976-): Geometria II. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF