Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Kádár Katalin (1951-): Égbelépők. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/24), 29×41 cm
10385.

Rufpreis:
4 000 HUF

10386.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10387.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kardos János (1946-2018): Egy karmester reinkarnációja. Akril, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, hátoldalon címkén felriatozott, 58x82 cm
10388.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kardos János (1946-2018): Színes kavalkád. Vegyes technika, karton, jelezve balra lent, 70x101 cm. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10389.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10390.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Károlyi András (1938-2023): A hölgy és az ördög. Vegyes technika, merített papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 26x31 cm
10391.

Rufpreis:
8 000 HUF

Károlyi András (1938-2023): A toll és az ecset összebékülése. Tus, toll, akvarell, papír, jelzett. 25x35 cm
10392.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Árvíz, 2005. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/1 számozással. Lapszéli elszíneződésekkel. 20x19,5 cm
10393.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/10 számozással. 19,5x28 cm
10394.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, 1/1 számozással. 14,5x11,5 cm
10395.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép. Rézkarc, papír, jelzett, 1/1 számozással. 14x9 cm
10396.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF