Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép. Rézkarc, papír, jelzett, 5/5 számozással. 19,5x9 cm
10397.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kass János (1927-2010): A. Paré portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából. Lap alján egészen apró folttal.
10398.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kass János (1927-2010): Avicenna portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (39/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából.
10399.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kass János (1927-2010): Galenos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (31/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából. Lapszéli apró elszíneződésekkel.
10400.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kass János (1927-2010): Kékszakállú vára. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. 47x25 cm.
10401.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kass János (1927-2010): Nárcisszusz. Szitanyomat, kréta, papír. Jelzett. Számozott (49/100). Plexiüvegezett keretben, plexi sérült. 45x29 cm
10402.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kassák Lajos (1887-1967): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 23x24 cm
10403.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kaszti Gyula (-): Debreceni Táj. Olaj, vásznazott lemez. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 30×20 cm
10404.

Rufpreis:
8 000 HUF

Katona Bálint (1950-): Magány. Plasztográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×18 cm
10405.

Rufpreis:
5 000 HUF

Katona Kata (1942-): Álom-idő III. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/IX. számozással. 27,5x18,5 cm
10406.

Rufpreis:
2 800 HUF

Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próba III/3 számozással. 16,5x24,5 cm
10407.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona Kata (1942-): Párkák. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/3 számozással. 19,5x29,5 cm
10408.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF