Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3370599
10397
495
3800
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép. Rézkarc, papír, jelzett, 5/5 számozással. 19,5x9 cm 3388239
10398
495
Kass János (1927-2010): A. Paré portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából. Lap alján egészen apró folttal. 3388243
10399
495
Kass János (1927-2010): Avicenna portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (39/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából. 3388249
10400
495
Kass János (1927-2010): Galenos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (31/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából. Lapszéli apró elszíneződésekkel. 3373008
10401
495
Kass János (1927-2010): Kékszakállú vára. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. 47x25 cm. 3389525
10402
495
15000
Kass János (1927-2010): Nárcisszusz. Szitanyomat, kréta, papír. Jelzett. Számozott (49/100). Plexiüvegezett keretben, plexi sérült. 45x29 cm 3322032
10403
495
Kassák Lajos (1887-1967): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 23x24 cm 3355651
10404
495
Kaszti Gyula (-): Debreceni Táj. Olaj, vásznazott lemez. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 30×20 cm
3389633
10405
495
Katona Bálint (1950-): Magány. Plasztográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×18 cm
3354819
10406
495
Katona Kata (1942-): Álom-idő III. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/IX. számozással. 27,5x18,5 cm
3370507
10407
495
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próba III/3 számozással. 16,5x24,5 cm
3370583
10408
495
Katona Kata (1942-): Párkák. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/3 számozással. 19,5x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF