Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Csáki Róbert (1964-): Üveggolyók. Olaj, vászon, jelzett 100x100 cm
10000.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Dréher János (1952-): Változás II. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10001.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Torok Sándor (1936-2006): Tavasz, 1996. Olaj, farost, jelezve középen lent. Fakeretben. 70x50 cm.
10002.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Magyar József (1957-): Terepgyakorlat. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 90x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10003.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Barcsay Jenő (1900-1988): Fekete-rózsaszín. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 38×33 cm. Egy kisebb felületi karccal. Üvegezett fakeretben / serigraphy on paper, signed, framed
10004.

Rufpreis:
5 000 HUF
40

Barcsay Jenő (1900-1988): Szürke-fekete. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 24,5×57,5 cm . Üvegezett fakeretben / serigraphy on paper, signed, framed
10005.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
35

Deim Pál (1932-2016): Találkozás, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, 7/30 számozással, üvegezett fakeretben, 32,5×50 cm / serigraphy on paper, signed, framed
10006.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
18

Herpai Zoltán (1951-2011): Laguna III. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 40×30 cm
10007.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25
11

Paulovics László (1937-2024): Háború nélkül, 1983. Olaj, vászon. Jelezve középen fent. Dekoratív fakeretben. 23x55 cm.
10008.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Táncoló. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Lap széle kissé sérült. 32x22,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Dancer. Ink and mixed technique on paper, unsigned, in passepartout. Slightly damaged on the edges. 32x22,5 cm
10009.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Somogyi-Soma László (1927-2004): Fehér virágok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 50x70 cm
10010.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10011.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF