Dréher János (1952-): Változás II. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Magyar József (1957-): Terepgyakorlat. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 90x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Barcsay Jenő (1900-1988): Fekete-rózsaszín. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 38×33 cm. Egy kisebb felületi karccal. Üvegezett fakeretben / serigraphy on paper, signed, framed
Barcsay Jenő (1900-1988): Szürke-fekete. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 24,5×57,5 cm . Üvegezett fakeretben / serigraphy on paper, signed, framed
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Táncoló. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Lap széle kissé sérült. 32x22,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Dancer. Ink and mixed technique on paper, unsigned, in passepartout. Slightly damaged on the edges. 32x22,5 cm