10006. Beendet 495. Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
18
0 HUF
Deim Pál (1932-2016): Találkozás, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, 7/30 számozással, üvegezett fakeretben, 32,5×50 cm / serigraphy on paper, signed, framed
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras