Győrfi András (1964-): Jelenet, 2001. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 140×130 cm / oil on canvas, signed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Bak Imre (1939-2022): Geometria és gesztus (cím nélkül), 1980-as évek. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 55x55 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, unsigned, framed
Lukács János (1952 -2013 ): Fohász, 2003, olaj, vászon, 140 x 100 cm, Jelezve balra lent: Lukács J 2003, hátoldalon: Fohász, Lukács János autográf felirattal. Minimális felületi sérüléssel. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-samsara (20150305), 2015. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 90×90 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
Szász Endre (1926-2003): Szürreális női arckép (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x80 cm.
Jankovics Marcell (1941-2021): Jelenet Az ember tragédiája c. 2011-es animációs filmből. JM eredeti rajza autográf feljegyzésével. Ceruza, pausz. 33x30 cm
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 48x102 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!