Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10024.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Victor Vasarely (1908-1997): Bartóknak. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100), üvegezett fakeretben, 36×31 cm/ serigraphy on paper, signed, numbered (49/100), framed
10025.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Bak Imre (1939-2022): Geometria és gesztus (cím nélkül), 1980-as évek. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 55x55 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, unsigned, framed
10026.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Xantus Gyula (1919-1993): Szomorú Magdolna. Akril, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
10027.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10028.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Lukács János (1952 -2013 ): Fohász, 2003, olaj, vászon, 140 x 100 cm, Jelezve balra lent: Lukács J 2003, hátoldalon: Fohász, Lukács János autográf felirattal. Minimális felületi sérüléssel. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10029.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

10031.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

Szász Endre (1926-2003): Szürreális női arckép (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x80 cm.
10032.

Rufpreis:
650 000 HUF
1 761,52
2 031,25

Galambos Tamás (1939 - ): Szépség és a Faun. Olaj, vászon, jelzett, keretben 80x56 cm
10033.

Rufpreis:
700 000 HUF
1 897,02
2 187,50

10034.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (22/40)
10035.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10036.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF