https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3073209
10049
495
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073736
10050
495
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
Das Lot is nicht erreichbar
3073202
10051
495
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073118
10052
495
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Cím nélkül, 1956. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 20,5×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2971851
10053
495
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): 1946. május 1. Budapesten. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Sarkaiban papírra rögzítve. 24,5x33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3061180
10054
495
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Transzmisszió, 1990 (kiállítási plakát, Budapest Galéria). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lapméret: 100x70 cm. Lapszéli szakadásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
3061126
10055
495
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x19 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Geometric composition (untitled). Screeprint on paper, unigned. Framed with glass. 20x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2644235
10056
495
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Tüzijáték Budapesten, háttérben a Parlamenttel. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2644334
10057
495
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3355626
10058
495
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Szivárvány. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 30x38,5 cm, üvegezett fakeretben
Das Lot is nicht erreichbar
3376688
10059
495
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1983 Szász Endre (1927-2003) saját kezű rajza a Budapesti Tavaszi Fesztivál borítékján, First Day bélyegzéssel, fesztivál bélyegzéssel, Szász Endre grafikás bélyeggel. 3376176
10060
495
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
9 német művész, 1978. Böhm, Gonschior, Gräsel, Gutbub, Heerich, Prager, Klingbeil, Mields, Nemeczek. Kilenc lapból álló teljes mappa Walter Witt előszavával. Szitanyomat, papír. 345× 290 mm. Jelzés nélkül, hátoldalán a művészek neveivel feliratozott. Kiadói karton borítóban, borítón számozott: 152/250. Komplett!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse