Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271726
10061
495
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), Lapméret 50x35 cm
3377163
10062
495
Baróthi Ádám (1945-): Bethlen Gábor portréja. Fametszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva. 21,5x17 cm
3375678
10063
495
80000
Dréher János (1952-): Térrajz II, 2002. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 85x85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3271713
10064
495
3303289
10065
495
Szendrő Miklós: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 46x30 cm
3336516
10066
495
32000
Vályi Csaba (1937-2018): Csendélet citrommal és falitállal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 80×60 cm
3355408
10067
495
Buzzi Irma (feltehetően XIX. sz. vége): Elvarázsolt kastély. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 21x15 cm
3117552
10068
495
70000
?? Kaufmann, Adolf (1848-1916): Kosfej. Olaj, vászon, a kereten autográf? felirattal. Dekoratív, kissé sérült kerteben. MNG bírálat 17x14 cm
3226409
10069
495
9500
Abonyi Béla (működött a XX. sz. első felében-közepén): Art deco hölgy arcképe. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm
3371973
10070
495
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mesterségek dicsérete, gyógyászat, 1967. Litográfia, papír, jelzett. Ábrahám Rafael autográf ajánlásával. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 41×50 cm 3386819
10071
495
Ábrahám Rafael (1929-2014): Vízparti táj (Capricci?). Rézkarc, papír. Jelzett. Foltos, körbevágva. 29x28 cm
3391012
10072
495
Acsa Szűcs Imre (1956-2019): Táj I. (Velencei-tó). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 40x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF