Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), Lapméret 50x35 cm
10061.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Baróthi Ádám (1945-): Bethlen Gábor portréja. Fametszet, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva. 21,5x17 cm
10062.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dréher János (1952-): Térrajz II, 2002. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 85x85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10063.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
14

10064.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szendrő Miklós: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 46x30 cm
10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vályi Csaba (1937-2018): Csendélet citrommal és falitállal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 80×60 cm
10066.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Buzzi Irma (feltehetően XIX. sz. vége): Elvarázsolt kastély. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 21x15 cm
10067.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

?? Kaufmann, Adolf (1848-1916): Kosfej. Olaj, vászon, a kereten autográf? felirattal. Dekoratív, kissé sérült kerteben. MNG bírálat 17x14 cm
10068.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Abonyi Béla (működött a XX. sz. első felében-közepén): Art deco hölgy arcképe. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm
10069.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Ábrahám Rafael (1929-2014): Mesterségek dicsérete, gyógyászat, 1967. Litográfia, papír, jelzett. Ábrahám Rafael autográf ajánlásával. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 41×50 cm
10070.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Vízparti táj (Capricci?). Rézkarc, papír. Jelzett. Foltos, körbevágva. 29x28 cm
10071.

Rufpreis:
2 000 HUF

Acsa Szűcs Imre (1956-2019): Táj I. (Velencei-tó). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 40x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10072.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF