Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3336006
10193
495
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Monotípia, papír, jelzés nélkül. 42x25,5 cm
3336014
10194
495
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utazás, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm.
3317689
10195
495
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Virág, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 24×7,5 cm 3345966
10196
495
Csikós Tibor (1957-): Kalász I b, 1990. Ofszet-litográfia, papír, jelzett, számozott (17/35). 36x15,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3354700
10197
495
Csikós Tibor (1957-): Kvinnor (asszonyok). Színes rézkarc, lágyalap, foltmaratás, papír, jelzett, 26,5x15,5 cm 3392853
10198
495
3200
Csikós Tibor (1957-): Olvashatatlan címmel (Shogun?), 2005. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20x13 cm
2734323
10199
495
160000
3376193
10200
495
Csillag József (1894-1977): Főzőcske. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 31,5x22,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3376870
10201
495
40000
Csóka István (1897-1989): Táborozók. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (repedésekkel a hordozón). Vetemedett. 40×50,5 cm
3377350
10202
495
Csont Ferenc (1888-1969): Kikötő (rakpart), 1920. Rézkarc, papír. Jelzett. 15x22,5 cm. Dekoratív, antik, üvegezett fakeretben. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Ritka!
3356851
10203
495
4800
Csont István (1944-1992): össz. 13 db rajz és sokszorosított grafika, klf. technikák (tus, szitanyomat stb.), papír, részben jelzett, klf, méretekben.
3283469
10204
495
Csorba Kata (1948-): Szigligeti naplemente. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF