Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Monotípia, papír, jelzés nélkül. 42x25,5 cm
10193.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utazás, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm.
10194.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Virág, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 24×7,5 cm
10195.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csikós Tibor (1957-): Kalász I b, 1990. Ofszet-litográfia, papír, jelzett, számozott (17/35). 36x15,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10196.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csikós Tibor (1957-): Kvinnor (asszonyok). Színes rézkarc, lágyalap, foltmaratás, papír, jelzett, 26,5x15,5 cm
10197.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csikós Tibor (1957-): Olvashatatlan címmel (Shogun?), 2005. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20x13 cm
10198.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10199.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Csillag József (1894-1977): Főzőcske. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 31,5x22,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csóka István (1897-1989): Táborozók. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (repedésekkel a hordozón). Vetemedett. 40×50,5 cm
10201.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csont Ferenc (1888-1969): Kikötő (rakpart), 1920. Rézkarc, papír. Jelzett. 15x22,5 cm. Dekoratív, antik, üvegezett fakeretben. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Ritka!
10202.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csont István (1944-1992): össz. 13 db rajz és sokszorosított grafika, klf. technikák (tus, szitanyomat stb.), papír, részben jelzett, klf, méretekben.
10203.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Csorba Kata (1948-): Szigligeti naplemente. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x34 cm
10204.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF