Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3368127
10459
495
22000
Kováts Károly (1875-1946): Széchenyi liget télen. Pasztell, papír. Jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben 43x61 cm
3371230
10460
495
Kozma Lajos (1884-1948): Páros. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22×20 cm 3335336
10461
495
28000
Krupka Ferenc (1870-1928): Vitorlások és ember a tengernél. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült (felületi festék lepergéssel. 20x33 cm. Üvegezett fakeretben.
3389597
10462
495
Kun Mária (1944-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm. 3389604
10463
495
Kun Mária (1944-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 55x30 cm.
3227921
10464
495
Kun Mária (1944-): Filodendronok. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
3371127
10465
495
Kunt Ernő (1920-1994): Beszélgetők (cím nélkül), 1968. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×18 cm
3386911
10466
495
Kunt Ernő (1920-1994): Regruta, 1968. Színes linómetszet, papír, jelzett. Számozott (25/50). Üvegezett fakeretben, 38×80 cm 3392419
10467
495
Kürz János (1907-): Városrészlet. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm
3283978
10468
495
Lajos Ferenc (1912-1998): Mesetáj. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 32,5×23 cm
3365147
10469
495
Lajos Ferenc (1912-1998): Párkák. Tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 25×32 cm 3365154
10470
495
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1982. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 28×19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF