Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Kováts Károly (1875-1946): Széchenyi liget télen. Pasztell, papír. Jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben 43x61 cm
10459.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kozma Lajos (1884-1948): Páros. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22×20 cm
10460.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krupka Ferenc (1870-1928): Vitorlások és ember a tengernél. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült (felületi festék lepergéssel. 20x33 cm. Üvegezett fakeretben.
10461.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kun Mária (1944-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm.
10462.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kun Mária (1944-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 55x30 cm.
10463.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kun Mária (1944-): Filodendronok. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
10464.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kunt Ernő (1920-1994): Beszélgetők (cím nélkül), 1968. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×18 cm
10465.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kunt Ernő (1920-1994): Regruta, 1968. Színes linómetszet, papír, jelzett. Számozott (25/50). Üvegezett fakeretben, 38×80 cm
10466.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kürz János (1907-): Városrészlet. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm
10467.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lajos Ferenc (1912-1998): Mesetáj. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 32,5×23 cm
10468.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lajos Ferenc (1912-1998): Párkák. Tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 25×32 cm
10469.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1982. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 28×19,5 cm
10470.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF