Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Lipták György (1951-): Madár. Vegyes technika, papír. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Kissé sérült paszpartuban. 26,5x17,5 cm
10483.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lőrincze Miklós (1943-2016): K. GY. portréja. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 40x29,5 cm
10484.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lukács Gyula: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 43x31,5 cm
10485.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lukács János (-): Távolban a falu, 1974. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 54x61 cm.
10486.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lux Antal (1935-): Virágcsillag (Blumenstern), 1973. Színes szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat (Probedruck). 37x33 cm.
10487.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

M. Németh Márta (1966-): Összebábozódás, 1995. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/VIII számozással. 36x23 cm
10488.

Rufpreis:
4 000 HUF

10489.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Magyar János: Bagoly. Olaj, vászon, jelzett, keretben. 30x40 cm
10490.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Magyar József (1936-): Balaton. Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35x27 cm
10491.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Magyar József (1957-): Angyalok. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 120x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10492.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Magyar József (1957-): Esti séta. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10493.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Magyar József (1957-): Színes társaság. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10494.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF