Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3368416
10483
495
Lipták György (1951-): Madár. Vegyes technika, papír. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Kissé sérült paszpartuban. 26,5x17,5 cm
3330606
10484
495
Lőrincze Miklós (1943-2016): K. GY. portréja. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 40x29,5 cm
3334235
10485
495
Lukács Gyula: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 43x31,5 cm
3371918
10486
495
14000
Lukács János (-): Távolban a falu, 1974. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 54x61 cm.
2968356
10487
495
30000
Lux Antal (1935-): Virágcsillag (Blumenstern), 1973. Színes szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat (Probedruck). 37x33 cm. 3370606
10488
495
M. Németh Márta (1966-): Összebábozódás, 1995. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/VIII számozással. 36x23 cm
3208881
10489
495
3200
3391882
10490
495
15000
Magyar János: Bagoly. Olaj, vászon, jelzett, keretben. 30x40 cm
3359508
10491
495
Magyar József (1936-): Balaton. Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35x27 cm
3375696
10492
495
50000
Magyar József (1957-): Angyalok. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 120x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3375690
10493
495
46000
Magyar József (1957-): Esti séta. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3375716
10494
495
50000
Magyar József (1957-): Színes társaság. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF