Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3374622
10349
495
Horkay István (1945-): Szürrealista kép. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Apró folttal. Üvegezett fakeretben. 39x31,5 cm 3345138
10350
495
Horváth Ákos (?- ): Ahrimán ménje. Litográfia, papír, jelzett, számozott (L/IV). Paszpartuban, részben hullámos, a paszpartun a művész autográf ajándékozási soraival, 30x20,5 cm
3286383
10351
495
3372704
10352
495
17000
Hosszú Pintér Gyula (működött a 20. sz. első felében): Csónakház a Dunán, Újpest, 1928. Tempera, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Szélein kissé foltos és apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 42,5x48,5 cm
3267428
10353
495
8500
Húth István (?-1984): Kirándulás Szentendrére. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x21,5 cm
3267426
10354
495
8500
Húth István (?-1984): Tokaj, Tiszapart. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33,5x44 cm 3375464
10355
495
id. Imre István (1918-1983): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett, 25×29,5 cm, üvegezett fakeretben, hátoldali üveg kissé sérült. 3388004
10356
495
id. Koffán Károly (1909-1985): Portré (önarckép?), 1936. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 13,5x9 cm 3377006
10357
495
19000
Idrányi Tibor (1896-1979): Zenélő szerelmesek, 1954. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán Idrányi Tibor verses soraival és ajánlásával. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 39x30 cm 3386945
10358
495
15000
Ifj Tóth László (1957- ): Kalapos madonna, olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 50×40 cm 3356282
10359
495
ifj. Szőke Andor (-): Egri hangulat. Linómetszet, papír, jelzett, 24×32 cm
3113632
10360
495
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF