Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Horkay István (1945-): Szürrealista kép. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Apró folttal. Üvegezett fakeretben. 39x31,5 cm
10349.

Rufpreis:
8 000 HUF

Horváth Ákos (?- ): Ahrimán ménje. Litográfia, papír, jelzett, számozott (L/IV). Paszpartuban, részben hullámos, a paszpartun a művész autográf ajándékozási soraival, 30x20,5 cm
10350.

Rufpreis:
1 000 HUF

10351.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hosszú Pintér Gyula (működött a 20. sz. első felében): Csónakház a Dunán, Újpest, 1928. Tempera, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Szélein kissé foltos és apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 42,5x48,5 cm
10352.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Húth István (?-1984): Kirándulás Szentendrére. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x21,5 cm
10353.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Húth István (?-1984): Tokaj, Tiszapart. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33,5x44 cm
10354.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

id. Imre István (1918-1983): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett, 25×29,5 cm, üvegezett fakeretben, hátoldali üveg kissé sérült.
10355.

Rufpreis:
3 000 HUF

id. Koffán Károly (1909-1985): Portré (önarckép?), 1936. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 13,5x9 cm
10356.

Rufpreis:
4 000 HUF

Idrányi Tibor (1896-1979): Zenélő szerelmesek, 1954. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán Idrányi Tibor verses soraival és ajánlásával. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 39x30 cm
10357.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ifj Tóth László (1957- ): Kalapos madonna, olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 50×40 cm
10358.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

ifj. Szőke Andor (-): Egri hangulat. Linómetszet, papír, jelzett, 24×32 cm
10359.

Rufpreis:
2 400 HUF

10360.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF