Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3137653
10615
495
28000
3368014
10616
495
Renner Béla: Pásztortűz. Olaj, karton, jelzett keretben 24x32 cm
2942683
10617
495
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
3356599
10618
495
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×28 cm
3371260
10619
495
Rippl-Rónai József (1861-1927): Női akt. Nyomat, papír, jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, paszpartuban, 22,5×28,5 cm
3222827
10620
495
14000
Rónai Antal (1926- ): Faluvég. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben . 40x70 cm
3377188
10621
495
Rozanits Tibor (1931-): A nyomorból a palotákba. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
3377820
10622
495
Rozsnyai Medek Aladár (-): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 52,5×37 cm
3244278
10623
495
28000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő női akt, 2005. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 124×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3351217
10624
495
Rudnay Gyula (1878-1957): Vágtató lovasok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay Gyula hagyatéka felirattal, üvegezett fakeretben, 15×19 cm, jobb alsó sarkában foltos.
3018790
10625
495
3018796
10626
495
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF