Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10615.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Renner Béla: Pásztortűz. Olaj, karton, jelzett keretben 24x32 cm
10616.

Rufpreis:
6 000 HUF

10617.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×28 cm
10618.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Női akt. Nyomat, papír, jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, paszpartuban, 22,5×28,5 cm
10619.

Rufpreis:
6 000 HUF

10620.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Rozanits Tibor (1931-): A nyomorból a palotákba. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10621.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rozsnyai Medek Aladár (-): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 52,5×37 cm
10622.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10623.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rudnay Gyula (1878-1957): Vágtató lovasok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay Gyula hagyatéka felirattal, üvegezett fakeretben, 15×19 cm, jobb alsó sarkában foltos.
10624.

Rufpreis:
5 000 HUF

10625.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10626.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF