Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3356310
10603
495
Prokop Péter (1919-2003): Siratás. Linómetszet, papír, jelezve jobbra lent. 24,5×18,5 cm
3357756
10604
495
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, 35×17 cm
3360272
10605
495
Rác András (1926-2013): Csendélet. Tus, papír, jelzett. 40,5x29,5 cm 3360291
10606
495
Rác András (1926-2013): Páva. Zománcfesték, akvarell, papír. Jelzett halványan. 19x30 cm
3186682
10607
495
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 59,5x40 cm
2982898
10608
495
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, 35,5x21,5 cm
3376887
10609
495
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok rohama a Budai várnál (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39 cm
3299765
10610
495
Raszler Károly (1925-2005): Zsigmond magyar király 1387-1437, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
3391549
10611
495
Rau Tibor (1934-2009): Biciklizők (karikatúra). Nyomat, papír, jelzett. 30x20 cm. Paszpartuban.
3372806
10612
495
Rau Tibor (1934-2009): Erotikus karikatúra (cím nélkül). Tus, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán Ludas Matyi Hírlap felirattal. 19x29 cm
3391897
10613
495
Reich Károly (1922-1988): Királyfi fehér lovon. Tus, papír, jelzett. 28x22 cm Üvegezett keretben Kifakult 3322035
10614
495
Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1387/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1387/1500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF