Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Prokop Péter (1919-2003): Siratás. Linómetszet, papír, jelezve jobbra lent. 24,5×18,5 cm
10603.

Rufpreis:
3 000 HUF

10604.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rác András (1926-2013): Csendélet. Tus, papír, jelzett. 40,5x29,5 cm
10605.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rác András (1926-2013): Páva. Zománcfesték, akvarell, papír. Jelzett halványan. 19x30 cm
10606.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 59,5x40 cm
10607.

Rufpreis:
5 000 HUF

10608.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Huszárok rohama a Budai várnál (1848-49 szabadságharc). Rézkarc, selyem. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29,5×39 cm
10609.

Rufpreis:
4 000 HUF

Raszler Károly (1925-2005): Zsigmond magyar király 1387-1437, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10610.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rau Tibor (1934-2009): Biciklizők (karikatúra). Nyomat, papír, jelzett. 30x20 cm. Paszpartuban.
10611.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009): Erotikus karikatúra (cím nélkül). Tus, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán Ludas Matyi Hírlap felirattal. 19x29 cm
10612.

Rufpreis:
8 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Királyfi fehér lovon. Tus, papír, jelzett. 28x22 cm Üvegezett keretben Kifakult
10613.

Rufpreis:
8 000 HUF

Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1387/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1387/1500
10614.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF