Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3286748
10735
495
2200
Uno Svensson (1929-2012), svéd művész: Les reves numérotés, 1997. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (84/150), lap széle kissé foltos, 40x65 cm
3335364
10736
495
50000
Urbán György (1936-2011): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 60×50 cm. Fakeretben.
3032398
10737
495
Varga György (1947-): Cím nélkül, 2021. Akvarell, egyedi technika, papír, kartonra kasírozva, jelzett a hátoldalán, 35x25 cm
3372798
10738
495
9500
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Ádám Lajos portréja. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben.
3356347
10739
495
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 24×35 cm
3387328
10740
495
Varga Zsófia (1974-): Rongyosmetszet, 1997. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (29/100). 16,5x11,5 cm
3350860
10741
495
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Egy régi magyar ember, 1973. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, papírra kasírozva. 20x19 cm
3350847
10742
495
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Kuruc portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, vászon teteje papírra kasírozva. 18,5x16 cm
3350854
10743
495
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Öreg kuruc piros mentében, 1973. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Vasvári (Vasváry) József autográf feliratával, papírra kasírozva. 18,5x17 cm
3303658
10744
495
50000
Vati József (1927-2017): Halász. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
3355212
10745
495
Vén Zoltán (1941-): St. Buldus. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/X számozással, lapméret: 70x49 cm
3322567
10746
495
65000
Veszely Ferenc (1945-): Bacchus. Vegyes technika, kollázs. Jelzett 44x30 cm Üvegezett keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF