Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Vojnits Helén (FlorE/A, Elena): The Body, 2000. Aquaforte, papír, jelzett, művészpéldány E/A I/II számozással. 18x13 cm
10759.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vojtech Kubasta (1914-1992): Prágai látkép a várral. Litográfia, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
10760.

Rufpreis:
4 000 HUF

Voot Darja (-): Halál I, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, 7/8 számozással. 27,5x24 cm
10761.

Rufpreis:
4 000 HUF

10762.

Rufpreis:
4 000 HUF

10763.

Rufpreis:
3 000 HUF

Z. Kovács János (1951-): Tabán- Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 18x22 cm
10764.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zádor István (1882-1963): Kirándulók Visegrádon. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29,5×38,5 cm
10765.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10766.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zalavári József (1955-): Geometria (cím nélkül), 1980. Ceruza, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 70x70 cm / pencil on paper, signed on the reverse, framed
10767.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Zálogh Sándor (1954- ): "Mesés őszre várva", 2003. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 32x43,5 cm
10768.

Rufpreis:
8 000 HUF

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): A törpe repül..., 2021. Tus, toll, papír, jelzett, 25×35 cm
10769.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Cervantes a borbélynál, 2021. Tus, toll, papír, jelzett, 35×25 cm
10770.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF