Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3370143
10771
495
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Cervantes keze lebénult a "Lepantói" csatában (...), 2019. Tus, toll, papír, jelzett, 35×25 cm
3370126
10772
495
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote a szélkeréken (szélmalmon), 2020. Tus, toll, papír, jelzett, 35×25 cm
3370111
10773
495
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote megtámadja a szélmalmot, 2020. Tus, toll, papír, jelzett, 35×25 cm
3378634
10774
495
Zólyomi Katalin (-): Nyári erdő. Akril, papír. Jelzett a hátoldalán. 20,5x26 cm
3290375
10775
495
Zórád Géza (1896-1959): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben.
3372357
10776
495
3200
Zsankó László (1966-): Fellegvár (Visegrád). Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3363237
10777
495
Zsigovics Iván (1958- ): Az öreg fa virágai. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 29,5x20 cm
3363260
10778
495
Zsigovics Iván (1958- ): Égi jelek. Szitanyomat, papír, jelzett, lapszéli kisebb elszíneződéssel és apró szakadásokkal, 36x24 cm
3363238
10779
495
3800
Zsigovics Iván (1958- ): Erdő széle (szervasok). Rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzésével, lap széle kissé gyűrött és kissé foltos, 29,5x39,5 cm
3363242
10780
495
4200
Zsigovics Iván (1958- ): Parlament (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/100), lapszéli kisebb sérüléssel, 23,5x36,5 cm 3363254
10781
495
Zsigovics Iván (1958- ): Vajdahunyad (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/100), lapszéli apró folttal, 10x12 cm 3363936
10782
495
Zsigovics Iván (1958-): Az űrhajós visszaszámlálása (cím nélkül), 1978. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 10x11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF