Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3371300
10639
495
3800
Simon Zoltán (1950-): Szentendre. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány EA. III./I. számozással. Üvegezett fakeretben. 24x17,5 cm 2626872
10640
495
2674033
10641
495
2828311
10642
495
3200
Sinkó István (1951-): Az egerek (...). Akril, ofszet nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu hátoldalán a művész bélyegzőjével, 17×36 cm 3392452
10643
495
Sipos István (1945-): Vízparti fák. Olaj, farost, jelezve balra lent. 40x60 cm. Hátoldalán Sáfár GMK címkéjével. Fakeretben. /
3161761
10644
495
3360262
10645
495
Somlai Vilma (1938-2007): Bartók Béla, Kékszakállú Herceg Vára. Fametszet, kollázs, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 11×18,5 cm
3336060
10646
495
Somlai Vilma (1938-2007): Fészek a fán. Monotípia, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli elszíneződéssel, 43×31,5 cm
3336029
10647
495
Somlai Vilma (1938-2007): Geometria. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, jelzés nélkül, a hátoldalán a művész pecsétjével, 19×19,5 cm
3211844
10648
495
2200
3095981
10649
495
3375915
10650
495
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzás. Linómetszet, papír, jelzett. Hátoldalán a művész pecsétjével és törésnyomokkal. 36,5×51 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF