Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2879470
10627
495
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm
2879474
10628
495
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérüléssel, 42x59cm
2879478
10629
495
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül 42x52cm
2879476
10630
495
24000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 29x41cm
2879466
10631
495
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm
3252114
10632
495
Sáros András (1912-1983): Faluvége, Akvarell, papír. Üvegezett, keretben. üveg repedt 24x36 cm.
3377184
10633
495
Sáros András Miklós (1945-): A két munkáspárt egyesülése. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
3343349
10634
495
Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz VIII., 2007. Szerigráfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. Lapszéli apró szakadással. 53×40 cm
3333319
10635
495
30000
Sárosi Ödön (1885-1950): Gápel Pál cipész portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent, restaurált, dublírozott, 73×60 cm
3213721
10636
495
Scheibel Béla (XIX. sz. vége/XX. sz eleje): Társaság. Akvarell, papír, sérült, kartonra kasírozva, 42×59 cm.
3335144
10637
495
4400
Simic, Gizela (-): Pár (udvoje). Olaj, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21x31 cm.
3371303
10638
495
3800
Simon Zoltán (1950-): Pap-sziget. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány EA. IV./II. számozással. Üvegezett fakeretben. 22,5x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF