Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3370567
10495
495
Magyar Mónika (1971-): "Szöget ütött a fejembe", 2005. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA I/VII. számozással. 20x30 cm
3252137
10496
495
24000
Maharadzsa tanáccsal. Akvarell, papír, üvegezett keretben 24x40 cm, 33x49 cm
3355373
10497
495
Maja-Lisa Sjögren (-): Sejtelmes téj, 1990. Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett keretben, 20×13 cm
3377479
10498
495
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Illés József portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
3345700
10499
495
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Prof. Dr. Zimmermann Ágoston orvos portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
3377481
10500
495
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Siklódy Lőrinc (1876-1945) szobrász portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
3377476
10501
495
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Szemere Árpád (1878-1933) operaénekes (bariton), rendező, kormányfőtanácsos portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
3377454
10502
495
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Venczell Béla (1882-1945) operaénekes, színész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x13 cm
3377452
10503
495
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Yolland Arthur irodalomtörténész, magyar bajnok teniszező, labdarúgó, edző és magyar nemzetközi labdarúgó-játékvezető portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm
3272387
10504
495
40000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Koratavasz. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával. Fakeretben, 68×56 cm
3343599
10505
495
44000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometria, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (8/40). 3284193
10506
495
38000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF