Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Magyar Mónika (1971-): "Szöget ütött a fejembe", 2005. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA I/VII. számozással. 20x30 cm
10495.

Rufpreis:
4 000 HUF

Maharadzsa tanáccsal. Akvarell, papír, üvegezett keretben 24x40 cm, 33x49 cm
10496.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Maja-Lisa Sjögren (-): Sejtelmes téj, 1990. Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett keretben, 20×13 cm
10497.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Makoldy Sándor (1890-1957): Illés József portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10498.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Makoldy Sándor (1890-1957): Prof. Dr. Zimmermann Ágoston orvos portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10499.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Makoldy Sándor (1890-1957): Siklódy Lőrinc (1876-1945) szobrász portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10500.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Makoldy Sándor (1890-1957): Szemere Árpád (1878-1933) operaénekes (bariton), rendező, kormányfőtanácsos portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm
10501.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Makoldy Sándor (1890-1957): Venczell Béla (1882-1945) operaénekes, színész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x13 cm
10502.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Makoldy Sándor (1890-1957): Yolland Arthur irodalomtörténész, magyar bajnok teniszező, labdarúgó, edző és magyar nemzetközi labdarúgó-játékvezető portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm
10503.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Koratavasz. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával. Fakeretben, 68×56 cm
10504.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometria, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (8/40).
10505.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10506.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF