Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355217
10471
495
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye IV, Hommage a 1956, L. M. (1956-1956) emlékére, 2001. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XV. számozással, 33×60 cm
3369550
10472
495
László Gyula (1910-1998): Csónakázók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 19,5×29 cm
3392899
10473
495
László Katalin (-): Nő madárral. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 24x18 cm. Dekoratív fakeretben.
3392895
10474
495
László Katalin (-): Nő. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 24x18 cm. Dekoratív fakeretben.
3376401
10475
495
Lehoczky József (1957-): Arab harcos harci orrszarvúval, olaj, karton, jelzett, 36×29 cm
3391235
10476
495
Lelkes Dergács Mária (1910-1991). Vízparti séta, 1983. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x26 cm
3370704
10477
495
9500
Lendvai Péter Gergely (1977-): Pantomim III., 2002. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A jelzéssel, hajtásnyommal, 70×50 cm
3335120
10478
495
Lendvay Zsigmond (1921-2010): Beethoven arcképe. Kréta, papír, jelzett, 21x15 cm. 3377037
10479
495
Léonard Tsuguharu Foujita (1886-1968), 2 db grafika: Ifjú hölgy portréja és a király és kísérete. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 8,5x11,5 és 13,5x10 cm
3355228
10480
495
Lévay Jenő (1954-): Írásba foglalt mozdulatok, 2001. Litográfia, papír, jelzett, 5/10 számozással. 28x38 cm
3391976
10481
495
Lévay Jenő (1954-): Toronyrajzok Vázlat. C Print, jelzett, sorszámozott E/E, papír, Keretben 38x25 cm
3390418
10482
495
14000
Lieber Éva (1932-2005): Téli este, olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, 50x60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF