Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye IV, Hommage a 1956, L. M. (1956-1956) emlékére, 2001. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XV. számozással, 33×60 cm
10471.

Rufpreis:
5 000 HUF

László Gyula (1910-1998): Csónakázók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 19,5×29 cm
10472.

Rufpreis:
5 000 HUF

László Katalin (-): Nő madárral. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 24x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10473.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

László Katalin (-): Nő. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 24x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10474.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lehoczky József (1957-): Arab harcos harci orrszarvúval, olaj, karton, jelzett, 36×29 cm
10475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lelkes Dergács Mária (1910-1991). Vízparti séta, 1983. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x26 cm
10476.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lendvai Péter Gergely (1977-): Pantomim III., 2002. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A jelzéssel, hajtásnyommal, 70×50 cm
10477.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Lendvay Zsigmond (1921-2010): Beethoven arcképe. Kréta, papír, jelzett, 21x15 cm.
10478.

Rufpreis:
3 000 HUF

Léonard Tsuguharu Foujita (1886-1968), 2 db grafika: Ifjú hölgy portréja és a király és kísérete. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 8,5x11,5 és 13,5x10 cm
10479.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lévay Jenő (1954-): Írásba foglalt mozdulatok, 2001. Litográfia, papír, jelzett, 5/10 számozással. 28x38 cm
10480.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lévay Jenő (1954-): Toronyrajzok Vázlat. C Print, jelzett, sorszámozott E/E, papír, Keretben 38x25 cm
10481.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lieber Éva (1932-2005): Téli este, olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, 50x60 cm
10482.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF