Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3209420
10447
495
Kórusz József (1927-2010): Dunapart tehenekkel. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (75/100). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27x39,5 cm 3351212
10448
495
Kórusz József (1927-2010): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, törésnyomokkal, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 19,5x29 cm
3276835
10449
495
30000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Papagáj, 1995. Színes tus, papír, jelezve balra lent. Plexiüvegezett keretben. 63,5x43,5 cm
3370534
10450
495
Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/XIV. számozással. 24x32,5 cm
3369671
10451
495
3200
Kovács Ernő (1940-): Esztergom (Párkány felől). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 14x21 cm
3369834
10452
495
Kovács Ernő (1940-): Orchidea. Akvarell, papír. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35x25 cm
3299740
10453
495
Kovács Imre (1944-): Mária Terézia. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
3355236
10454
495
Kovács István (-), másolat Willem Claesz Heda után: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, apró felületi kopásokkal, 69,5×57 cm
3208866
10455
495
Kovács Péter Balázs (1955-): Conference. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3319682
10456
495
4400
Kovács Péter Balázs (1955-): Fekvő akt I., 1979. Pasztell, tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Plexiüvegezett fakeretben. 21,5x33,5 cm
3319678
10457
495
Kovács Péter Balázs (1955-): Fekvő akt II., 1979. Pasztell, tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Plexiüvegezett fakeretben. 21,5x33,5 cm 3386964
10458
495
Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Leány mandolinnal. Tűzzománc, rézlemez, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, d: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF