Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3265569
10421
495
Klement Zoltán (1967-): Arc. Korom monotípia, papír, jelzett, számozott (1/1). Paszpartuban. 9x7 cm
3265553
10422
495
3386110
10423
495
15000
Klf. alkotók (Bálványos Huba, Hincz Gyula, Pásztor Gábor, Würtz Ádám, Pásztor Gábor, Ék Sándor, stb.): V.I. Lenin mappa. 17 db rézkarc, papír, mindegyik jelzett. Kiadói mappában. 3386114
10424
495
15000
Klf. alkotók (Hincz Gyula, Würtz Ádám, Pásztor Gábor, Stettner Béla, Gacs Gábor, Gácsi Mihály, Czinke Ferenc stb.): Felszabadult Magyarország mappa. 17 db rézkarc, papír, mindegyik jelzett. Kiadói kopott mappában. 3356845
10425
495
Klf. alkotók, 3 db híres orvos portréja: Csanády András (1929-): Markusovszky Lajos (litográfia), id. Koffán Károly (1909-1985): Semmelweis Ignác (litográfia), Kórusz József (1927-2010): Hetényi Géza (rézkarc), papír, mindegyik jelzett, kartonra kasírozva, részben foltos, lapméret: 48x33 cn
3316679
10426
495
120000
Kohán György (1910-1966): Anya gyermekével. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett dekoratív keretben 85x60 cm
2819193
10427
495
19000
3155911
10428
495
3372099
10429
495
28000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Diagonális kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 13x20 cm
3242652
10430
495
30000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Geometrikus kompozíció- Vegyes technika, applikáció, fa, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20x14 cm
3372078
10431
495
28000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Konstruktivista kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 20x13 cm
3208174
10432
495
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF