Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3099849
10687
495
38000
3244690
10688
495
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Afrikai harcos puskával. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 76x50 cm.
3244681
10689
495
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x53,5 cm.
3371485
10690
495
28000
Szentandrássy István (1957-2020): Női aktok. Ceruza, papír, jelzett, Szentandrássy István autográf ajándékozási soraival. Törésnyomokkal. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 50×70 cm. / István Szentandrássy (1957-2020): Female nudes. Pencil on paper, signed and dated (2004), with autograph dedicat lines on th. Slightly damaged on the edges. 50x70 cm. 3368744
10691
495
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni tájrészlet. Akvatinta, papír, jelzés nélkül, lapszéli elszíneződéssel, 24×34 cm
3378165
10692
495
3800
Szentpáli S. Pál (-): Vizimalom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 22x31,5 cm
3370470
10693
495
Sziksz Eszter (-): Képlékeny este. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX/VI számozással. 39x24 cm
3369449
10694
495
34000
Szikszay Ferenc (1870-1908): Emőd környéki táj, 1893. Olaj, fatábla, jelezve jobbra lent, hátoldalán 1980 körüli BÁV raglappal és korábbi aukciós címkével. Kiállítva: Exposition collective Feri de Szikszay, Budapest, Palais Royal (Budai várpalota), 1905. Keret hátoldalán a kiállítás bélyegzőjével. Néhány apró felületi folttal. 14×28 cm
3375812
10695
495
28000
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 50×70 cm
3388487
10696
495
Szilvásy Margit (1898-1977): Chioggia (kikötő vitorlással), 1967. Akvarell, papír, jelzett, 26×36,5 cm 3391276
10697
495
Szinte Gábor (1928-2012): Színes kép. Olaj, fa, jelzett. Sarkaiban kissé sérült. Fakeretben, 30×50 cm 3111770
10698
495
17000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF