Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10687.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Afrikai harcos puskával. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 76x50 cm.
10688.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x53,5 cm.
10689.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szentandrássy István (1957-2020): Női aktok. Ceruza, papír, jelzett, Szentandrássy István autográf ajándékozási soraival. Törésnyomokkal. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 50×70 cm. / István Szentandrássy (1957-2020): Female nudes. Pencil on paper, signed and dated (2004), with autograph dedicat lines on th. Slightly damaged on the edges. 50x70 cm.
10690.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni tájrészlet. Akvatinta, papír, jelzés nélkül, lapszéli elszíneződéssel, 24×34 cm
10691.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szentpáli S. Pál (-): Vizimalom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 22x31,5 cm
10692.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Sziksz Eszter (-): Képlékeny este. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX/VI számozással. 39x24 cm
10693.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szikszay Ferenc (1870-1908): Emőd környéki táj, 1893. Olaj, fatábla, jelezve jobbra lent, hátoldalán 1980 körüli BÁV raglappal és korábbi aukciós címkével. Kiállítva: Exposition collective Feri de Szikszay, Budapest, Palais Royal (Budai várpalota), 1905. Keret hátoldalán a kiállítás bélyegzőjével. Néhány apró felületi folttal. 14×28 cm
10694.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 50×70 cm
10695.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szilvásy Margit (1898-1977): Chioggia (kikötő vitorlással), 1967. Akvarell, papír, jelzett, 26×36,5 cm
10696.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szinte Gábor (1928-2012): Színes kép. Olaj, fa, jelzett. Sarkaiban kissé sérült. Fakeretben, 30×50 cm
10697.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10698.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF