Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3316673
10699
495
120000
Szobotka Imre (1890-1961): Magányos tölgy Pasztell, papír 63 × 48 cm Jelezve jobbra lent: Szobotka. Üvegezett keretben
3387231
10700
495
Szőcs Géza (1967-): Sym... (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány I/VII számozással. 13x10,5 cm
3333328
10701
495
30000
Szokol Vilibáld (1888-?): Elegáns hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, restaurált, dublírozott, 80×62 cm
3247407
10702
495
4800
Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-?): Csendélet. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22,5x17 cm
3299021
10703
495
Szőnyi Gyula (1919-2014): Sorban állók.. Tus, papír, jelzett. Lapszéli hajtásnyomokkal. 28,5x20,5 cm 3299157
10704
495
Szőnyi Gyula (1919-2014): Újszülött. Tus, papír, jelzett. Lapszéli egészen apró szakadással, hajtásnyommal. 22,5x20 cm
3390434
10705
495
Szőnyi István (1894-1960): Anya gyermekével. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 14x9,5cm 3388124
10706
495
Szőnyi István (1894-1960): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm 3392536
10707
495
3800
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással. 21x29 cm.
3392525
10708
495
Szőnyi Jenő (1902-?): Vadmacska. Tus, toll, papír, jelzett. 17x12,5 cm.
3392537
10709
495
Szőnyi Jenő (1902-?): Zsiráf. Golyóstoll, papír, jelzett. Lapszéli lyukasztással és kisebb szakadással. 29x21 cm.
3359500
10710
495
Szűcs Edit (1968-): Jelmezterv (A Mester és Margarita c. darabhoz?). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott. 47x32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF