Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Torben Bo Halbirk (1947-2018), dán művész: Gesztusok (cím nélkül). Akvatinta, papír, jelzett, lapszéli hajtásnyommal és kisebb elszíneződéssel, 30x54 cm
10723.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tordai Székely Zsigmond (XX. sz. első fele): Vízparti táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34×44,5 cm
10724.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Trojan Marian József (Józef) (1931-2016): Téli táj, 1992. Akvarell, papír, jelzett, 24×39 cm. Üvegezett fakeretben.
10725.

Rufpreis:
5 000 HUF

Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. 25,5x33 cm. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából.
10726.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tscheik Ernő Elemér (1880-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 40×50 cm
10727.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tulipán László (1943-2007): III. Endre magyar király (1290-1301). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
10728.

Rufpreis:
1 600 HUF

10729.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ujváry Ferenc (1898-1971): Táj (vázlat). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 22x31 cm
10730.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ujváry Ignác (1860-1927): Patakpart. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Vakráma nélkül. Kissé sérült. 34x42,5 cm
10731.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ujváry Ignác (1860-1927): Pozsonyi vár. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán "Pozsonyi vár" felirattal. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Szélein apró sérülésekkel. 50,5x37 cm
10732.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Ujváry Lajos (1925-2006), 5 db rajz: Öreg pince, háztetők, Dózsa portré, Presszóban és cím nélküli táj (1956-60 körül). Akvarell, ceruza, golyóstoll, papír, mind jelzett. 13×18,5 és 22x39 cm közti méretekben.
10733.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Női arckép, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 35,5×25,5 cm
10734.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF