Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355787
10723
495
Torben Bo Halbirk (1947- 2018), dán művész: Gesztusok (cím nélkül). Akvatinta, papír, jelzett, lapszéli hajtásnyommal és kisebb elszíneződéssel, 30x54 cm
3355334
10724
495
15000
Tordai Székely Zsigmond (XX. sz. első fele): Vízparti táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34×44,5 cm
3376997
10725
495
Trojan Marian József (Józef) (1931-2016): Téli táj, 1992. Akvarell, papír, jelzett, 24×39 cm. Üvegezett fakeretben.
3336335
10726
495
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. 25,5x33 cm. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából.
3331968
10727
495
Tscheik Ernő Elemér (1880-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 40×50 cm
3299703
10728
495
Tulipán László (1943-2007): III. Endre magyar király (1290-1301). Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29,5 cm
2068124
10729
495
3343214
10730
495
Ujváry Ferenc (1898-1971): Táj (vázlat). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 22x31 cm
3343141
10731
495
Ujváry Ignác (1860-1927): Patakpart. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Vakráma nélkül. Kissé sérült. 34x42,5 cm 3343108
10732
495
42000
Ujváry Ignác (1860-1927): Pozsonyi vár. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán "Pozsonyi vár" felirattal. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Szélein apró sérülésekkel. 50,5x37 cm
3335990
10733
495
Ujváry Lajos (1925-2006), 5 db rajz: Öreg pince, háztetők, Dózsa portré, Presszóban és cím nélküli táj (1956-60 körül). Akvarell, ceruza, golyóstoll, papír, mind jelzett. 13×18,5 és 22x39 cm közti méretekben.
3208132
10734
495
Ujváry Lajos (1925-2006): Női arckép, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 35,5×25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF