Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355623
10433
495
3200
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Nagy táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 28×38 cm
3371156
10434
495
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög c. műhöz), rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×8 cm
3371154
10435
495
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög), rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×8 cm
3194013
10436
495
3200
Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm 3356988
10437
495
4200
Kondor Lajos (1926-2006): Tabán, 1972. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
3377171
10438
495
Konstantin László (1930-): 1919-es kommunisták az újjáépítésért. Rézkarc, papír, jelzett. 20x29 cm
3299860
10441
495
Koppány Frigyes (?-?): Budapesti háztetők, 1978. Ceruza papír, jelzett, paszpartuban. 16x26 cm
3144262
10442
495
Koppány Frigyes (?-?): Labirintus, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 15x15 cm 3145774
10443
495
Koppány Frigyes (?-?): Zászlók, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
3355109
10444
495
3800
Koralevics Rita (1979-): Árnyékban, 2002. Linómetszet, papír, jelzett. 24x32 cm
3320893
10445
495
4400
Korschelt Miklós (1900-1982): Csendélet. pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 22×15,5 cm
3386884
10446
495
Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró elszíneződésekkel, 39×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF