Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3378515
10169
495
Bordás Ferenc (1911-1982): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29x39 cm
3369629
10170
495
Bordás Ferenc (1911-1982): Rodostó. Fametszet, papír, jelzett, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 35×50 cm
3332244
10171
495
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, lapszélei apró foltokkal, 19×30 cm
3355071
10172
495
Bosco, Mauro (-): Statua (...). Szitanyomat, papír, jelzett, 11/11 számozással. Lap tetején kisebb elszíneződéssel. 26x12 cm
3357751
10173
495
Bruno Héroux (1868-1944): Csokoládé (Schokolade). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 21,5x15 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained
3368275
10174
495
Bukovenszky László (-): Önarckép festőecsetekkel. Olaj, farost, jelzett. 70x60 cm
3288174
10175
495
3200
Butak András (1948-2021): Bizonytalan utak, 1989. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA VII./XV. számozással. 10x15 cm.
3333396
10176
495
28000
Böröczky Ferenc (1921-2004): Kislány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 50×40 cm
2884579
10177
495
3800
Conrad Gyula (1877-1959): Arco di Settinio Severa Róma, 1910-es évek. Litográfia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 25x34 cm.
3377915
10178
495
Conrad Gyula (1877-1959): Csesznek várának romjai (Hungarian ruins). Akvarellel színezett fametszet, papír, jelzett. Ritka gyűjtői darab! 23,5×28 cm 3295424
10179
495
22000
Csánky Dénes (1885-1972): Erdei út, 1929. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1960-1970 körüli raglappal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×47,5 cm 3251923
10180
495
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF