Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Bordás Ferenc (1911-1982): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29x39 cm
10169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Rodostó. Fametszet, papír, jelzett, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 35×50 cm
10170.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, lapszélei apró foltokkal, 19×30 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bosco, Mauro (-): Statua (...). Szitanyomat, papír, jelzett, 11/11 számozással. Lap tetején kisebb elszíneződéssel. 26x12 cm
10172.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bruno Héroux (1868-1944): Csokoládé (Schokolade). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 21,5x15 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained
10173.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bukovenszky László (-): Önarckép festőecsetekkel. Olaj, farost, jelzett. 70x60 cm
10174.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Butak András (1948-2021): Bizonytalan utak, 1989. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA VII./XV. számozással. 10x15 cm.
10175.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Böröczky Ferenc (1921-2004): Kislány virágokkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben. 50×40 cm
10176.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Conrad Gyula (1877-1959): Arco di Settinio Severa Róma, 1910-es évek. Litográfia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 25x34 cm.
10177.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Conrad Gyula (1877-1959): Csesznek várának romjai (Hungarian ruins). Akvarellel színezett fametszet, papír, jelzett. Ritka gyűjtői darab! 23,5×28 cm
10178.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csánky Dénes (1885-1972): Erdei út, 1929. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1960-1970 körüli raglappal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×47,5 cm
10179.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10180.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF