Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3335663
10145
495
180000
Berkes Antal (1874-1938): Berkes Ilona kalapos arcképe. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 42x32,5 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben.
3378043
10146
495
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Angyali üdvözlet (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 34x20 cm
3377842
10147
495
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Lear király (illusztráció). Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 18x13 cm
3191536
10148
495
3160436
10149
495
28000
3355210
10150
495
Biró Andrea (-): My prison, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/10 (?) számozással, 60x25 cm
3354638
10151
495
Bitó Ildikó (1966-): Tömeg, avagy egyszer lent, egyszer fent, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/17 számozással. 50×50 cm
3334050
10152
495
50000
Bocsák Sándor (működött 1930-40 körül): Elegáns hölgy portréja. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. 115x81 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3330736
10153
495
Bódis József (XX. sz. második fele): Táncos hölgy. Olaj, vászon, jelzett. Feltekerve. Vakráma nélkül. 96×67 cm
3389578
10154
495
Bodnár Bertalan (1909-1985): Pihenő vándor. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 61x50 cm
3375829
10155
495
Bodnár Imre (1959-): Elvisz az angyal, 1996. Vaskarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV. számozással. Kissé sérült paszpartuban. 70×49 cm
3392246
10156
495
Bodnár Imre (1959-): Szelek széle, 2010. Vegyes technika, papír. Jelzett. Bodnár Imre autográf ajándékozási soraival. Plexiüvegezett fakeretben. 24x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF