Würtz Ádám (1927-1994): Shelley: A Cenci ház c. drámához. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének címkéjével, 18×18 cm
Báró Mednyánszky László (1852-1919): Táj. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent: Mednyánszky. Hátoldalán tájkép vázlattal. A festményt azonosította Bellák Gábor művészettörténész. 16,5x26,5 cm. Fakeretben. / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Landscape. Oil on wood. Signed lower right: Mednyánszky. With landscape study on the reverse. The painting was identified by art historian Gábor Bellák. 16,5x26,5 cm. Framed.
Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül, 1974. Monotípia, papír. Jelzett. Hátoldalán Bálint Endre autográf ajándékozási soraival Polgár Rózsa (1936-2014) Kossuth-díjas magyar textilművész részére, 1974 karácsonyán. Proveniencia: Polgár Rózsa hagyatékából. 19x25 cm Üvegezett keretben. / monotype on paper, signed, with the artist Endre (André) Bálint's autograph dedication on the reverse. framed
Vecsési Sándor (1930-2015): Az elmúlt tél, 1973. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vecsési Sándor autográf feliratával. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Ghyczy György (1953-): Lao-ce meglátta az Alphát, 2013. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán művész címkéjén feliratozott. 110x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 246/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 246/1500
Barabás Márton (1952-): Teknő, 1975. Olaj, fa (teknő), hátoldalán jelzett és Kiállítási Intézmények-Műcsarnok kissé töredékes raglapjával. Kortárs képzőművészetünk kimagasló alakjának rendkívül korai, formabontó alkotása, amely a pop-arthoz is köthető. Apró felületi sérülésekkel. 95x37x46 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / oil on wood, signed on the reverse, with minor damages on the surface. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Ottó László (1966-): Origo-metrum + space [20200529]. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 60x60 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a 'gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Laszlo Otto (1966-): Origo-metrum + space [20200529]. Acrylic on canvas, signed on the reverse. 60x60 cm.