Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Pleidell János (1915-2007): Árpád-házi Szent Margit. Akvarell, ceruza, karton, jelezve balra lent. 46,5x29,5 cm.
10012.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Würtz Ádám (1927-1994): Shelley: A Cenci ház c. drámához. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének címkéjével, 18×18 cm
10013.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Báró Mednyánszky László (1852-1919): Táj. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent: Mednyánszky. Hátoldalán tájkép vázlattal. A festményt azonosította Bellák Gábor művészettörténész. 16,5x26,5 cm. Fakeretben. / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Landscape. Oil on wood. Signed lower right: Mednyánszky. With landscape study on the reverse. The painting was identified by art historian Gábor Bellák. 16,5x26,5 cm. Framed.
10014.

Rufpreis:
900 000 HUF
2 439,02
2 812,50

ifj. Koffán Károly (1940-): Ellhip-301-R-040, 2015. Computer print, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 90x90 cm. Egyedi darab!
10015.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül, 1974. Monotípia, papír. Jelzett. Hátoldalán Bálint Endre autográf ajándékozási soraival Polgár Rózsa (1936-2014) Kossuth-díjas magyar textilművész részére, 1974 karácsonyán. Proveniencia: Polgár Rózsa hagyatékából. 19x25 cm Üvegezett keretben. / monotype on paper, signed, with the artist Endre (André) Bálint's autograph dedication on the reverse. framed
10016.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kéri Mihály (1949-). Kompozíció, 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 60×60 cm
10017.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Vecsési Sándor (1930-2015): Az elmúlt tél, 1973. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vecsési Sándor autográf feliratával. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10018.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ghyczy György (1953-): Lao-ce meglátta az Alphát, 2013. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán művész címkéjén feliratozott. 110x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10019.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Ivóverseny. Kollázs, papír. Jelzett (Tibi). 51x41 cm.
10020.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 246/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 246/1500
10021.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Barabás Márton (1952-): Teknő, 1975. Olaj, fa (teknő), hátoldalán jelzett és Kiállítási Intézmények-Műcsarnok kissé töredékes raglapjával. Kortárs képzőművészetünk kimagasló alakjának rendkívül korai, formabontó alkotása, amely a pop-arthoz is köthető. Apró felületi sérülésekkel. 95x37x46 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / oil on wood, signed on the reverse, with minor damages on the surface. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10022.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Ottó László (1966-): Origo-metrum + space [20200529]. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 60x60 cm. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a 'gruppe konkret' (Bonn) tagja. / Laszlo Otto (1966-): Origo-metrum + space [20200529]. Acrylic on canvas, signed on the reverse. 60x60 cm.
10023.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF