Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3350702
10121
495
Balázs György (1927-2015): Őszi táj, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31,5 cm 3394580
10122
495
60000
Bálint Endre (1914-1986): IV. parancsolat, 1974. Ceruza, fatábla, jelezve jobbra lent. Hátoldala ortodox ikon. Proveniencia: Harmati Béla (1936-2024) evangélikus lelkész, 1987 és 2003 között a Déli evangélikus egyházkerület püspöke hagyatékából. Kissé sérült. 31x26 cm
3308693
10123
495
9500
Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció (cím nélkül), 1965. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldala meghívó 1965-ben rendezett kiállítására, egyik sarkába kisebb törésnyommal, 15x10 cm
3388334
10124
495
Balogh Péter (1947-1982): "És akkor...", 1972 (vadászat témájú rézkarc). Rézkarc, papír, jelzett. 22,5×21 cm. Ritka. korai darab! 3388331
10125
495
Balogh Péter (1947-1982): Tél, 1971 (vadászat témájú rézkarc). Rézkarc, papír, jelzett. 11,5×15 cm. Ritka. korai darab! 3286298
10126
495
Bálványos Huba (1938- ): Tüntetés. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, apró felületi sérüléssel és kisebb elszíneződésekkel, 29,5×39,5 cm 3334885
10127
495
Bálványos Huba (1938-2011): Péterfy Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
3291165
10128
495
55000
3315295
10129
495
Barta István (1892-1976): Kompozíció 1930. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 14x20 cm
3315294
10130
495
Barta István (1892-1976): Kompozíció 1964. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 21x15 cm
3315290
10131
495
Barta István (1892-1976): Kompozíció 1969 . Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 18x9 cm
3315286
10132
495
Barta István (1892-1976): Kompozíció. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 17x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF