Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Balázs György (1927-2015): Őszi táj, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31,5 cm
10121.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bálint Endre (1914-1986): IV. parancsolat, 1974. Ceruza, fatábla, jelezve jobbra lent. Hátoldala ortodox ikon. Proveniencia: Harmati Béla (1936-2024) evangélikus lelkész, 1987 és 2003 között a Déli evangélikus egyházkerület püspöke hagyatékából. Kissé sérült. 31x26 cm
10122.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció (cím nélkül), 1965. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldala meghívó 1965-ben rendezett kiállítására, egyik sarkába kisebb törésnyommal, 15x10 cm
10123.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Balogh Péter (1947-1982): "És akkor...", 1972 (vadászat témájú rézkarc). Rézkarc, papír, jelzett. 22,5×21 cm. Ritka. korai darab!
10124.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Balogh Péter (1947-1982): Tél, 1971 (vadászat témájú rézkarc). Rézkarc, papír, jelzett. 11,5×15 cm. Ritka. korai darab!
10125.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Bálványos Huba (1938- ): Tüntetés. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, apró felületi sérüléssel és kisebb elszíneződésekkel, 29,5×39,5 cm
10126.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bálványos Huba (1938-2011): Péterfy Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10127.

Rufpreis:
2 800 HUF

10128.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Barta István (1892-1976): Kompozíció 1930. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 14x20 cm
10129.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Barta István (1892-1976): Kompozíció 1964. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 21x15 cm
10130.

Rufpreis:
12 000 HUF

Barta István (1892-1976): Kompozíció 1969 . Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 18x9 cm
10131.

Rufpreis:
12 000 HUF

Barta István (1892-1976): Kompozíció. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 17x11 cm
10132.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF