Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Pánik-Piknik (1990-as évek). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalas Bada Dada plakát. Apró lapszéli sérüléssel. Törésnyomokkal. 42x29,5 cm.
10109.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10110.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bajor Ágost (1892-1958): Piac, 1932. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 12×9 cm
10111.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bak Imre (1939-2022): Kompozíció (cím nélkül), 1970. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 10x15 cm
10112.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10113.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bak Imre (1939-2022): Négyzet-kereszt (cím nélkül), 1970-es évek vége. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 48x57 cm. Üvegezett fakeretben.
10114.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Bakti Éva (-): Grand Canyon. Olaj, farost. Fakeretben. 20×15 cm
10115.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Baky Győző (1902-1972): Arab utcarészlet, 1931. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 28x19,5 cm
10116.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Atmoszférikus táj, 1995. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x32 cm
10117.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Horgászok, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18,5x31 cm
10118.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Kirándulók, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18x29,5 cm
10119.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Ódon utca, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x31 cm
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF