Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) J. B úr emlékére. Akvarell, papír, jelzett, háoldalán autográf felirattal. 50x70 cm Üvegezett keretben
10097.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Árvay Zoltán János / Árvay Zoltán (1949-): Minden megfizetve, olaj, vegyes technika, kollázs, vászon, faroston, hátoldalán jelzett. 50x50 cm. Dekoratív fakeretben
10098.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10099.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Mediterrán jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. 20,5×29 cm. Üvegezett fakeretben.
10100.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10101.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

B. Altai Ilona (?-): Brazília. Pasztell, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 29×22,5 cm
10102.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10103.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Hajdú László (1926-1998): Csendélet, 1978. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 28×19,5 cm
10104.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

B. Hajdu László (1926-1998): Nicolas Cage portréja, olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm
10105.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

B. Hajdú László (1926-1998): Táj házakkal, 1970-es évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23×15 cm
10106.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

B. Hajdu László (1926-1998): Virágok és világok (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 29,5×41 cm
10107.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben.
10108.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF