Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3391839
10097
495
Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) J. B úr emlékére. Akvarell, papír, jelzett, háoldalán autográf felirattal. 50x70 cm Üvegezett keretben
3391846
10098
495
24000
Árvay Zoltán János / Árvay Zoltán (1949-): Minden megfizetve, olaj, vegyes technika, kollázs, vászon, faroston, hátoldalán jelzett. 50x50 cm. Dekoratív fakeretben
3110113
10099
495
3200
3371128
10100
495
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Mediterrán jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. 20,5×29 cm. Üvegezett fakeretben.
3300494
10101
495
15000
2635037
10102
495
B. Altai Ilona (?-): Brazília. Pasztell, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 29×22,5 cm
2983067
10103
495
3317787
10104
495
B. Hajdú László (1926-1998): Csendélet, 1978. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 28×19,5 cm 3360311
10105
495
36000
B. Hajdu László (1926-1998): Nicolas Cage portréja, olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm
3317793
10106
495
B. Hajdú László (1926-1998): Táj házakkal, 1970-es évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23×15 cm 3375924
10107
495
B. Hajdu László (1926-1998): Virágok és világok (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzés nélkül, 29,5×41 cm
3306085
10108
495
B. Molnár Zsuzsa (-): Szürrealista vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett. 40x50 cm. Fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF