Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 2. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
10085.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Albert Farkas (-): Naplopó. Rézkarc, papír, jelzett, 4/4 számozással. 5x20,5 cm
10086.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10087.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Almási Gertrúd (1951-2021): A föld színe, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x70 cm
10088.

Rufpreis:
10 000 HUF

Almási Gertrúd (1951-2021): Gödörpróba, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 41,5x29,5 cm
10089.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ambrus Lajos (1958-): Vitorlás Hvar előtt, 2009. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 30x39 cm
10090.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Andor Loránd (1906-1966): Arckép. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró folttal. 9x8,5 cm.
10091.

Rufpreis:
2 000 HUF

Andrásy Róbert (?-?): Klastrompusztai elágazás. Olaj, vászon, faroston. Jelzett. Fakeretben. 48x20 cm
10092.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
11

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Vallási témájú jelenet. Toll, akvarell, papír, jelzett. 32x47 cm. Üvegezett keretben
10093.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Antal László (1962-): Bőgés (Szarvas). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 48×62,5 cm.
10094.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Árkossy István (1943-): Romantikus hangulat. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Galéria címkéjén feliratozott, dekoratív fakeretben, 45×55 cm
10095.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Arthur Rose (1891-1974): Erfurti részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x24,5 cm.
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF