Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3375776
10085
495
32000
Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 2. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
3387343
10086
495
3200
Albert Farkas (-): Naplopó. Rézkarc, papír, jelzett, 4/4 számozással. 5x20,5 cm
3209893
10087
495
19000
3345616
10088
495
Almási Gertrúd (1951-2021): A föld színe, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x70 cm
3345602
10089
495
Almási Gertrúd (1951-2021): Gödörpróba, 1995. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 41,5x29,5 cm
3243550
10090
495
15000
Ambrus Lajos (1958-): Vitorlás Hvar előtt, 2009. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 30x39 cm
3392518
10091
495
Andor Loránd (1906-1966): Arckép. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró folttal. 9x8,5 cm.
3387867
10092
495
Andrásy Róbert (?-?): Klastrompusztai elágazás. Olaj, vászon, faroston. Jelzett. Fakeretben. 48x20 cm 3316154
10093
495
19000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Vallási témájú jelenet. Toll, akvarell, papír, jelzett. 32x47 cm. Üvegezett keretben 3352504
10094
495
Antal László (1962-): Bőgés (Szarvas). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 48×62,5 cm. 3355234
10095
495
34000
Árkossy István (1943-): Romantikus hangulat. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Galéria címkéjén feliratozott, dekoratív fakeretben, 45×55 cm
3372873
10096
495
Arthur Rose (1891-1974): Erfurti részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x24,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF