Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3376398
10241
495
44000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Új magyar népművészet, 2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, sorszámozott 3/3, lapméret: 44x32 cm. Kis beszakadással és gyűrődéssel a szélén
3248985
10242
495
700
Égerházi László (-): Rózsa kék üvegben. Olaj, farost, jelezev jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben. 30x20 cm 3237268
10243
495
8500
Ék Sándor (1902-1975): Alakok (politkai karikatúra vázlata), 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, apró lapszéli szakadással, 21x29 cm
3237261
10244
495
8500
Ék Sándor (1902-1975): Katonák (politkai karikatúra vázlata), 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, 32x23,5 cm
3237094
10245
495
Ék Sándor (1902-1975): Politkai karikatúra vázlata, 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, hajtásnyommal, kisebb gyűrődésekkel, 34x28,5 cm
3372305
10246
495
3800
Elekes Károly (1951-): Új kromoszóma. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3368022
10247
495
Elekfy Jenő (1895-1968): Horgász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23x33 cm 3315272
10248
495
Élesdy István (1912-1987): Csók István festőművész Béke c. műve. Rézkarc, papír, jelzett. 24x32 cm
3377002
10249
495
Élesdy István (1912-1987): Kis utca (Szigliget). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×37 cm
3392497
10250
495
Élesdy István (1912-1987): Vízparti jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 15,5x17 cm.
3343252
10251
495
Elmar Peintner (1954-): Kövek és gyökerek. Rézkarc, papír, jelzett. 15x17 cm 3080504
10252
495
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF