Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Fejér Csaba (1936-2002): Alaktanulmányok, 1972 (kétoldalas mű). Kréta, szén, papír, jelzett. 42,5×28 cm.
10265.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Fekete Erzsébet (1934-): Horgászok. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50×70 cm.
10266.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fekete Gábor (-): Belsőbáránd romjai. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (20/4). Üvegezett fakeretben. 25x9 cm
10267.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Fery Antal (1908-1994): 4 db híres emberről készült arckép (Bláthy Ottó, Faraday, Gauss, Watt). Fametszet, papír, mind jelzett, 15x11 cm
10268.

Rufpreis:
2 400 HUF

10269.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Formanek Barbara (1976): Tükröződés, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/22 számozással, 16×40 cm
10270.

Rufpreis:
4 000 HUF

Formanek Barbara (1976-): Cserepek, 1999. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, 20×11 cm
10271.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10272.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10273.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10274.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x26,5 cm
10275.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10276.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF