Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3371529
10265
495
17000
Fejér Csaba (1936-2002): Alaktanulmányok, 1972 (kétoldalas mű). Kréta, szén, papír, jelzett. 42,5×28 cm.
3374597
10266
495
Fekete Erzsébet (1934-): Horgászok. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50×70 cm. 3375183
10267
495
3800
Fekete Gábor (-): Belsőbáránd romjai. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (20/4). Üvegezett fakeretben. 25x9 cm
3388040
10268
495
Fery Antal (1908-1994): 4 db híres emberről készült arckép (Bláthy Ottó, Faraday, Gauss, Watt). Fametszet, papír, mind jelzett, 15x11 cm
2875749
10269
495
48000
3370649
10270
495
Formanek Barbara (1976): Tükröződés, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/22 számozással, 16×40 cm
3354970
10271
495
Formanek Barbara (1976-): Cserepek, 1999. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, 20×11 cm
3073197
10272
495
22000
3073217
10273
495
22000
2201162
10274
495
3284185
10275
495
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x26,5 cm
3073223
10276
495
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF