https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3152994
10531
495
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Muhits Sándor (1882-1956): Magyar nóta, Díszítő Művészet, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073311
10532
495
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, hátoldalán Panderma bélyegzőjével jelzett, 28x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073295
10533
495
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073302
10534
495
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, 28x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3355808
10535
495
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nádas Alexandra (1974-): Kikötés/Kötődések, 2001. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott: . 47,5x32 cm 2848236
10536
495
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Polygon with three edges. Olaj, akril, farost. Jelezve jobbra lent. 55x75 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3001145
10537
495
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Purification. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed
Das Lot is nicht erreichbar
3370684
10538
495
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Gábor György (1966-): Rotáció (cím nélkül). Hidegtű, papír, jelzés nélkül, próbanyomat, lap alja kissé foltos, 41×41 cm 3370676
10539
495
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Gábor György (1966-): Rotáció VI. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/X számozással, 47×46,5 cm 2903138
10540
495
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3112378
10541
495
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Vince (1939-): Csokonai síremlék II. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány I./IV. E.A. számozással. Paszpartuban. 30x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3112357
10542
495
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nechánszky József (1936-): Budai utca, 1985. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. 25×17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse