Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3112361
10543
495
3298813
10544
495
26000
Nemes Ferenc (1946-): Geometrikus kompozíció. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Sarkaiban kartonra kasírozva. 50x65 cm
3369458
10545
495
Németh Gyula (XX. sz. első fele): Piac lovakkal. Olaj, fatábla, jelezve jobbra lent, kissé repedezett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 16×26 cm
3077215
10546
495
3191112
10547
495
Németh Lajos (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Krisztus kereszt az erdőn. Olaj, farost. Jelzett. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben.
3386763
10548
495
Németh Róbert (1975-): Andris kalóz, 2006. Rézkarc, rézmaratás, papír, jelzett, egyedi nyomat. 20x20 cm
3387095
10549
495
3386758
10550
495
Németh Róbert (1975-): Nóri, 2006. Rézkarc, rézmaratás, papír, jelzett, egyedi nyomat. 20x20 cm
3387091
10551
495
Németh Róbert (1975-): Szendvicsember, 2006. Rézkarc, rézmaratás, papír, jelzett, egyedi nyomat. 20x19,5 cm
3386765
10552
495
Németh Róbert (1975-):Durci, 2006. Rézkarc, rézmaratás, papír, jelzett, egyedi nyomat. 20x20 cm
3387071
10553
495
Németh Róbert (1975-):Durci, 2006. Rézkarc, rézmaratás, papír, jelzett, egyedi nyomat. 24,5x15 cm
2378608
10554
495
24000
Nikmond Beáta (1938-): Napfény (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett. 50x35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF