Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3373177
10555
495
9500
Nolipa István Pál (1907-1986): Arckép. Olaj, ceruza, vászon. Jelzés nélkül. 45x40 cm.
3246393
10556
495
Nolipa István Pál (1907-1986): Gubacsi téglagyár részletek, 1945. Ceruza, papír. Jelzett. Lap alján felületi horzsolással. 33x24,5 cm
3373194
10557
495
Nolipa István Pál (1907-1986): Szentendre, Szamárhegy. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Szakadással. 40x50 cm.
3246546
10558
495
19000
3365423
10559
495
Nyergesi János (1895-1982): Hazafelé, 1960. Tus, papír, jelzett. Közepén hajtásnyommal. 24x33,5 cm. 3365047
10560
495
3400
Nyergesi János (1895-1982): Magányos fa, 1931. Akvarell, papír, jelezve balra lent. 28x21 cm. 3357192
10561
495
42000
Ocztos István (1962-2023): Lv9. Tikkurila, vászon, jelzett a hátoldalán. 140x63 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
3355434
10562
495
Oláh Mária (-): Darvas Iván portréja (Bakaruhában c. film részlete). Akvarell, karton. Vetemedett. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm
3387426
10563
495
Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár I. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm
3387428
10564
495
Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár II. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm
3320848
10565
495
Olbert Mariann (1973-): Dante és Beatrice (illusztráció). Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 24x28,5 cm
3320853
10566
495
Olbert Mariann (1973-): Dante Pokol 17. ének (illusztráció). Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF