Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

Nolipa István Pál (1907-1986): Arckép. Olaj, ceruza, vászon. Jelzés nélkül. 45x40 cm.
10555.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Nolipa István Pál (1907-1986): Gubacsi téglagyár részletek, 1945. Ceruza, papír. Jelzett. Lap alján felületi horzsolással. 33x24,5 cm
10556.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Szentendre, Szamárhegy. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Szakadással. 40x50 cm.
10557.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10558.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Nyergesi János (1895-1982): Hazafelé, 1960. Tus, papír, jelzett. Közepén hajtásnyommal. 24x33,5 cm.
10559.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Magányos fa, 1931. Akvarell, papír, jelezve balra lent. 28x21 cm.
10560.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ocztos István (1962-2023): Lv9. Tikkurila, vászon, jelzett a hátoldalán. 140x63 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10561.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Oláh Mária (-): Darvas Iván portréja (Bakaruhában c. film részlete). Akvarell, karton. Vetemedett. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm
10562.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár I. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm
10563.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olbert Mariann (1973-): Baziliszkusz pár II. Akvarell, tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x33 cm
10564.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olbert Mariann (1973-): Dante és Beatrice (illusztráció). Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 24x28,5 cm
10565.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olbert Mariann (1973-): Dante Pokol 17. ének (illusztráció). Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x30 cm
10566.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF