Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3375928
10675
495
Szántó Piroska (1913-1998): Delfinium és liliom. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1976-ban a Corvina kiadónál megjelent mappából. 35×25 cm
3203205
10676
495
Szántó Piroska (1913-1998): Napraforgók, 1986. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 63,5x48 cm
3371268
10677
495
Szász Endre (1926-2003): Hölgy, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 27,5×18,5 cm
3392078
10678
495
24000
Szász Endre (1926-2003): Női portré, Tus, papír , jelzett, 20x28 cm Üvegezett keretben 3369320
10679
495
19000
Szász Endre (1926-2003): Szürrealista férfi alak. Szitanyomat, papír, jelzett, 43/100 számozással. Lapszéli néhány nagyon kevés egészen apró folttal. 47x67 cm 3371263
10680
495
Szász Endre (1926-2003): Társalgás, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 27,5×18,5 cm
2876463
10681
495
Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzés nélkül. 32x25 cm
2872532
10682
495
Szász Károly István (1909-1979): Arcok. Tus, papír. Jelzett. 40x30 cm 3306219
10683
495
Szegő Gizi (1902-1985): 4 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel, feliratozva, 12x15 és 16x21 cm közötti méretben
3392084
10684
495
Szekeres Erzsébet (1938-): Tavasz tövike. Akvarell, papír. 19x15 cm Üvegezett keretben 3377361
10685
495
14000
Szemere Lenke (1906-1993): Apa gyermekével. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. 36x28 cm. Üvegezett fakeretben. Ritka! 3372308
10686
495
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF