Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3359052
10663
495
3327085
10664
495
26000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Cosili botanico.III. Litográfia, szitanyomat, ofszet. Jelzett, 59x85 cm Üvegezett keretben
3191629
10665
495
3363373
10666
495
15000
Szabó Lajos (1927-1995): Dunántúli táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Válallat címkéjével. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50×70 cm
3363370
10667
495
15000
Szabó Lajos (1927-1995): Felhős táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
3378528
10668
495
11000
Szabó Vladimir (1905-1991): A Halászbástyán, rézkarc, papír, jelzett, lapszéli egészen apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 39x30 cm. 3170579
10669
495
4600
Szabó-M. László (1946-): Az író noteszlapja. Színes tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
3371274
10670
495
Szalay Lajos (1909-1995): Szerelmesek, nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 31×20,5 cm
3354685
10671
495
Szalay Miklós (1972-): Fényfúró, 2002. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 4/9 számozással. 16,5x23 cm
3338071
10672
495
Szalay Pál (1953-2015), 2 db mű: Férfi portré. Szén, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli apró sérüléssel. 63x48,5 és 46x34,5 cm
3338070
10673
495
Szalay Pál (1953-2015): Álló női akt. Szén, papír. Jelzés nélkül. Hajtásnyomokkal. 63x48,5 cm
3203226
10674
495
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF