Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10663.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Swierkiewicz Róbert (1942-): Cosili botanico.III. Litográfia, szitanyomat, ofszet. Jelzett, 59x85 cm Üvegezett keretben
10664.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10665.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szabó Lajos (1927-1995): Dunántúli táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Válallat címkéjével. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50×70 cm
10666.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szabó Lajos (1927-1995): Felhős táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×70 cm
10667.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szabó Vladimir (1905-1991): A Halászbástyán, rézkarc, papír, jelzett, lapszéli egészen apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 39x30 cm.
10668.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szabó-M. László (1946-): Az író noteszlapja. Színes tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
10669.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szalay Lajos (1909-1995): Szerelmesek, nyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 31×20,5 cm
10670.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Fényfúró, 2002. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 4/9 számozással. 16,5x23 cm
10671.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szalay Pál (1953-2015), 2 db mű: Férfi portré. Szén, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli apró sérüléssel. 63x48,5 és 46x34,5 cm
10672.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szalay Pál (1953-2015): Álló női akt. Szén, papír. Jelzés nélkül. Hajtásnyomokkal. 63x48,5 cm
10673.

Rufpreis:
5 000 HUF

10674.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF