Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3331298
10157
495
Boér Lenke (1885-1956): Politor (reklám rajz). Ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé sérült. 30x23,5 cm
3376138
10158
495
Bognár Árpád (1931-2004): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/22), üvegezett fakeretben, 29×39 cm
3120243
10159
495
3372866
10160
495
Boldizsár István (1897-1984): Kiskunsági tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5x19 cm.
3051730
10161
495
3800
3376994
10162
495
Boldizsár István (1897-1984): Vizimalom. Rézkarc, papír, jelzett, 18×28 cm. Üvegezett fakeretben.
3369714
10163
495
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Huszák család tagjának portréja, 1945. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült. Paszpartuban. 45,5x37 cm
2536413
10164
495
24000
3370461
10165
495
Bolyki Viola (1977-): Só. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/X számozással. 27x23 cm
3368569
10166
495
Borda János (1908-1978): Art deco hölgy kalapban, 1930-as évek. Szén, papír, jelezve jobbra fent, lapszéli apró szakadásokkal, 54x38 cm.
3355473
10167
495
4400
Borda János (1908-1978): Szocreál falkép- vagy plakátterv, 1950. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 27×18,5 cm
3368023
10168
495
Bordás Ferenc (1911-1982): Gyula, Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF