Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3251921
10181
495
3391752
10182
495
Csavlek András (1942-): Cím nélkül. Linómetszet, papír, jelzett 14x9 cm
3371233
10183
495
3358706
10184
495
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arckép sétálókkal. Olaj, karton, jelezve középen lent. 59x48 cm
3317692
10185
495
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csendélet, 1996. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 23×17 cm
3336016
10186
495
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Nő gyermekével, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm.
3360244
10187
495
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt, 1990. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 32x31,5 cm.
3371898
10188
495
32000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, farost, jelezve balra lent. 100x70 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
3378311
10189
495
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női alak. Tempera, karton, jelzett. 77,5x39 cm 2884757
10190
495
4400
3360247
10191
495
17000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kavalkád, 2000-es évek. Akvarell, karton, jelezve középen jobbra lent. 45x47 cm.
3360250
10192
495
14000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, 1995. Akvarell, karton, jelezve jobbra lent. Kissé laza paszpartuban. 29x52,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF