Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 787

10301.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gubis Mihály (1948-2006): Kompozíció, 1987. Ofszet nyomat, papír. Jelzett és számozott (140/200). 20x20 cm. Az 1987-ben kiadott Aknay, Bereznay, Gubis mappából. Lap alján kisebb törésnyommal.
10302.

Rufpreis:
3 000 HUF

10303.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Gulyás Dénes (1927-2003): Színes táj. Olaj, farost, jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel, oldalán vágott. 67x99,5 cm
10304.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Guzsik Ödön (1902-1954): Napfényes utca sétálókkal. Olaj, karton, jelzett. Kissé vetemedett Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 45×55 cm
10305.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Gy. Molnár István (1933-2010): Kis sziget. Rézkarc, papír, jelzett. 18x28,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10306.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gy. Sándor József (1887-1936): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x11 cm. Üvegezett fakeretben.
10307.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Gy. Sándor József (1887-1936): Vitorlás. Rézkarc, papír, jelzett. 16,5x13,5 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos.
10308.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1966. Monotípia, papír, jelzett. 29,5x32 cm
10309.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Győrffy Sándor (1951-): Idegen táj II, 1993. Litográfia, papír, jelzett. Próbanyomat "próba 2" jelzéssel. szakadásokkal, 63x89 cm
10310.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Győrffy Sándor (1951-): Változók és állandók, 4.a., 2022. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./II. jelzéssel. 57x44 cm. / screenprint on paper, signed, artist's proof
10311.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Győri István (1957 - ): Az erdő misztériuma (cím nélkül). Pasztell, karton, jelzett, 100×70 cm
10312.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF