Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 787
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808120
10301
495
3377140
10302
495
Gubis Mihály (1948-2006): Kompozíció, 1987. Ofszet nyomat, papír. Jelzett és számozott (140/200). 20x20 cm. Az 1987-ben kiadott Aknay, Bereznay, Gubis mappából. Lap alján kisebb törésnyommal.
2644244
10303
495
75000
3330878
10304
495
65000
Gulyás Dénes (1927-2003): Színes táj. Olaj, farost, jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel, oldalán vágott. 67x99,5 cm
3390829
10305
495
34000
Guzsik Ödön (1902-1954): Napfényes utca sétálókkal. Olaj, karton, jelzett. Kissé vetemedett Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 45×55 cm
3376992
10306
495
Gy. Molnár István (1933-2010): Kis sziget. Rézkarc, papír, jelzett. 18x28,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3355391
10307
495
4400
Gy. Sándor József (1887-1936): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett. 14,5x11 cm. Üvegezett fakeretben. 3355442
10308
495
Gy. Sándor József (1887-1936): Vitorlás. Rézkarc, papír, jelzett. 16,5x13,5 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 3371542
10309
495
38000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1966. Monotípia, papír, jelzett. 29,5x32 cm
2377112
10310
495
22000
Győrffy Sándor (1951-): Idegen táj II, 1993. Litográfia, papír, jelzett. Próbanyomat "próba 2" jelzéssel. szakadásokkal, 63x89 cm
3343336
10311
495
9500
Győrffy Sándor (1951-): Változók és állandók, 4.a., 2022. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./II. jelzéssel. 57x44 cm. / screenprint on paper, signed, artist's proof
3272484
10312
495
3800
Győri István (1957 - ): Az erdő misztériuma (cím nélkül). Pasztell, karton, jelzett, 100×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF