15 000 HUF
Klf. alkotók (Hincz Gyula, Würtz Ádám, Pásztor Gábor, Stettner Béla, Gacs Gábor, Gácsi Mihály, Czinke Ferenc stb.): Felszabadult Magyarország mappa. 17 db rézkarc, papír, mindegyik jelzett. Kiadói kopott mappában.