Barcsay Jenő (1900-1988): Fekete-rózsaszín. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 38×33 cm. Egy kisebb felületi karccal. Üvegezett fakeretben / serigraphy on paper, signed, framed