Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

21153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Közhasznu esmeretek tára. A' Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. VI. kötet. H-Jynx. Pest, 1839, Wigand Ottó, (Landerer-ny.), 573 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben
21154.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szuhay Benedek: Élőknek a holtakról. Temetési beszédek és imák s függelékül négy emlékbeszéd Debrecen, 1914. Hegedűs és Sándor. 413p. Kopott kiadói félvászon kötésben
21155.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mester Sándor: Szigligeti társadalmi vígjátékai. Bp., 1922., [Budapesti Kir. Tudományegyetem Magyar Irodalomtörténeti Intézet], 67 p. Gépelt. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón címkével, 21x18 cm
21156.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kassay Adolf: Legujabb és legteljesebb levelező önügyvéd és házititkár. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 344 p. 4. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
21157.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

3 db verses kötet: Sík Sándor: ...maradékmagyarok... versek Bp., Szt István,; Somlyó Zoltán: Végzetes verssorok. Bp., 1916. Galántai Gyula., Komáromi János szegénylegények. Bp., 1920 Athenaeum.
21158.

Rufpreis:
3 000 HUF

21159.

Rufpreis:
2 000 HUF

Léleküdítő azaz szellemi kincstár. Gondolatok és elmés idézetek gyűjteménye. Szerk.: Wildner Ödön. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott papírkötésben
21160.

Rufpreis:
2 000 HUF

21161.

Rufpreis:
2 400 HUF

21162.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szirák Péter: Kertész Imre. DEDIKÁLT! Pozsony, 2003, Kalligram. Kiadói papírkötés.
21163.

Rufpreis:
1 600 HUF

21164.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF