https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 349

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Baley Endre: Létszonettkoszorú. Szarka Hajnalka illusztrációival. A szerző, Baley Endre (1962-) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Napkút. Kiadói papírkötés.
1
21284.

Baley Endre: Létszonettkoszorú. Szarka Hajnalka illusztrációival. A szerző, Baley Endre (1962-) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Napkút. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ráskai Ferenc: Dunai éjszakák. Bp., 1923, Légrády, 203+(1) p. Első kiadás. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, a borítón ázásnyomokkal, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
1
21285.

Ráskai Ferenc: Dunai éjszakák. Bp., 1923, Légrády, 203+(1) p. Első kiadás. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, a borítón ázásnyomokkal, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alföldy Jenő: Koppintások. Irodalmi paródiák és utánzatok. A szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1992, Szerző. Kiadói papírkötés.
1
21286.

Alföldy Jenő: Koppintások. Irodalmi paródiák és utánzatok. A szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1992, Szerző. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Gyula: Béke. Évek és tüzek. Illyés Gyula előszavával. A szerző, Kiss Gyula (1917-2003) író, költő, szociográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Mezőkövesd, 1992, Mezőkövesdi Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés.
1
21287.

Kiss Gyula: Béke. Évek és tüzek. Illyés Gyula előszavával. A szerző, Kiss Gyula (1917-2003) író, költő, szociográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Mezőkövesd, 1992, Mezőkövesdi Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oláh Tamás: Üzenet, Fényrajzok. Mind két mű a szerző, Oláh Tamás (1944-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016-2017, Szerzői. Kiadói papírkötések.
1
21288.

Oláh Tamás: Üzenet, Fényrajzok. Mind két mű a szerző, Oláh Tamás (1944-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016-2017, Szerzői. Kiadói papírkötések.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
1
21289.

Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp
1
21290.

3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Jánoska Antal - Horváth Ferenc: Zsugaléria. Képeslap és kártya a humor tükrében. Csintalan Múzsa sorozat. Bp., 2012,PONT. Kiadói kartonált papírkötés, vetemedett, deformált kötéssel, de belül jó állapotban.
1
21291.

Jánoska Antal - Horváth Ferenc: Zsugaléria. Képeslap és kártya a humor tükrében. Csintalan Múzsa sorozat. Bp., 2012,PONT. Kiadói kartonált papírkötés, vetemedett, deformált kötéssel, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserépfalvi Kiadó, "kék könyvek" sorozat 2 kötete: Vitéz Feketekuty Béla, Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel Pálóczi Horváth György: Amerika válaszúton. Budapest, é.n., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel
1
21292.

Cserépfalvi Kiadó, "kék könyvek" sorozat 2 kötete: Vitéz Feketekuty Béla, Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel Pálóczi Horváth György: Amerika válaszúton. Budapest, é.n., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
21293.

Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.
1
21294.

Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pozsonyi Ádám: Még néhány ötlet a liberálisok pukkasztásához. (Szatíréák, humoreszkek és publicisztikák.) DEDIKÁLT! Bp., 2004, Mucsa-Könyvek. Kiadói papírkötés.
1
21295.

Pozsonyi Ádám: Még néhány ötlet a liberálisok pukkasztásához. (Szatíréák, humoreszkek és publicisztikák.) DEDIKÁLT! Bp., 2004, Mucsa-Könyvek. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse